Zvaniet mums:
+37127221144 Zane (Teika, Jugla) +37122382265 Daina (Vālodzes)
Rakstiet mums:
walker_sm@inbox.lv

Par bērnudārzu

Mūsu reģistrācijas numurs 40103257762

Licences № 4301802761

2018. gadā bērnudārzam "Karlson" apritēja 20 gadi.

"Karlson" ir trīs labiekārtoti un skaisti bērnudārzi:

Apes iela 3A, Rīga (Teika)

Lazdu iela 2, Vālodzes, Stopiņu novads

Brīvības gatve 393, Rīga

Tālrunis 22382265

Visi  trīs "Karlson" bērnudārzi atbilst Latvijas republikas Ministru kabineta noteikumiem.

"Karlson" Filiāle apdzīvotā vietā "Vālodzes", uzreiz aiz Ulbrokas, atvērta katru dienu ir atvērta no 7:00 līdz 19:00.

Mūsu filiāle Vālodzēs atrodas unikālā vietā, svaigā gaisā, netālu no meža un ezera, bet tajā pašā laikā ērti piebraucamā un apdzīvotā vietā.

Bērnu rīcībā ir nodoti 2340 m2, ēku platība ir 550 m2, kura celta tikai 2008.gadā, iežogotais pagalms ir aprīkots ar dažādām bērnu izklaides un attīstības iekārtām, smilšu kastes u.c.

Kolosāla iespēja bērniem attīstīties, apgūt dzīves gudrības rotaļu veidā pie profesionālām audzinātājām un pedagogiem.

Uzņemam bērnus no 1.6 līdz 6 gadu vecumam. Filiālē ir trīs bilingvālās grupiņas: Vāverītes (1,5-2,5 g.), Mazulīši (2,5-3,5 g.), Zaķīši (4-6 gadi), katrai no tā ir sava nodarbību-rotaļu istaba, garderobe, guļamistaba. Ēdināšana notiek gaišā un mājīgā ēdamistabā.

Dienas laikā laiks tiek pavadīts rotaļās, gulēta diendusa un baudīts gards un bērniem piemērots veselīgs ēdiens.

Šīs filiāles priekšrocība ir tā, ka bērniem labos apstākļos ir iespēja pavadīt dienu svaigā gaisā pavisam netālu no Rīgas robežas, tikai 7 km attālumā.

Pirmsskolas izglītības iestāde Karlson strādā pēc pirmsskolas izglītības vispārējās un  mazākumtautību programmām, kuras licenzētas Izglītības un zinātnes ministrijā. Katru bērnu iestādes darbinieki uztver, kā vērtību, neatkarīgu brīvu, unikālo personību. Tāpēc ir izveidota prieka atmosfēra starp pirmsskolas skolotāju un katru bērnu. PII galvenais mērķis: veicināt bērna vispusīgu un harmonisku attīstību, ievērojot viņa attīstības likumsakarības un vajadzības, individuālajā un sabiedriskajā dzīvē nepieciešamas zināšanas, prasmes un attieksmes, mērķtiecīgi nodrošinot bērnam iespēju sagatavoties pamatizglītības apguvei.

Pirmsskolas izglītības iestāde Karlson saglabā nacionālas kultūras vērtības, mākslu, tradīcijas, veido bērnos izpratni par piederību Latvijas valstij, latviešu tautas tradīcijām, svētkiem. Audzinām bērnos mīlestību pret latviešu valodu, vēlmi runāt latviski, tajā paša laikā veicinātu bērnu integrāciju Latvijas vidē.

Iestādes grupās ir izveidota atbilstoša attīstoša vide, kas veicina bērnu intelektuālo attīstību, estētisko, kultūras attīstību, attīsta bērniem jaunrades spējas, un veicina pedagoģisko procesu kopumā

Pirmsskolas vecuma bērnu vadošā darbība ir rotaļa. Tāpēc pedagoģiskais process balstās uz rotaļnodarbības bāzes.

Rotaļa – būtiskākā bērnības sastāvdaļa, bērna attīstības un audzināšanas pamatveids, ar kuru bērni vispusīgi izkopj un pilnveido savus fiziskos un garīgos dotumus un dotības. Rotaļa ir daudzfunkcionāla un unikāla, jo tā bērnu māca, pilnveido, attīsta, socializē, izklaidē. Rotaļu var skaitīt kā:

Bērna aktivitāti;

Aktivitāti bērna attīstībai kopveselumā;

Bērna un pieaugušā mijiedarbību.

 

Sekojiet mums arī te :

https://www.facebook.com/www.karlson.lv

 

Svarīgi:

* Ja bērns ir apslimis vai kāda cita iemesla dēļ neapmeklē bērnudārzu, lūgums par to informēt bērnudārza direktori, vai audzinātājas (zvanot vai sūtot sms), ne vēlāk kā līdz plkst. 9.00.

* Pēc slimošanas, kas ilgst vairāk kā 3 dienas ir nepieciešama ārsta zīme, kas apstiprina, ka bērns ir vesels;

* Katram kavējumam ir nepieciešams attaisnojošs dokuments, t.i. ārsta zīme vai vecāku iesniegums.

* Ja uz bērnudārziņu bērni atnes personīgās rotaļļietas, būsim priecīgi, ja ievērosiet sekojošo:

vienā reizē ņemt līdz ne vairāk kā vienu rotaļlietu,

nodarbību laikā rotaļlietas jānoliek tai paredzētos plauktos vai personīgajā skapītī,

ienesot rotaļlietu grupiņā bērnam ir jābūt gatavam dalīties ar citiem bērniem,

var gadīties, ka kopīgi spēlējoties rotaļlieta var tikt bojāta, (arī mājās spēlējoties bērni mēdz ko salauzt un nozaudēt :) )

* lūgums nedot bērniem līdzi uz bērnudārzu košļājamās gumijas, kā arī nenest saldumus uz bērnudārziņu. Ja bērns vēlas, reizēm varat iedot līdzi saldumus uz dārziņu, tikai pietiekošā daudzumā, lai varētu pacienāt visus grupas bērnus.